KONST / Litografier / Grafiskt blad 15396005
nr 1539 6005
Grafiskt blad
Catrin Johansson. "Colorful zebraz". Signerad, numrerad 53/100. Giclee fine art. Bildmått: 12x17 cm, yttermått inklusive ram: 22x28 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 maj 2023
kl 19:18:33
8/5 18:21:41